RSS Dom na predaj Sobotište  Reality ŠTVORLÍSTOK s. r. o. Rodinný dům na prodej Sobotište  Reality ŠTVORLÍSTOK s. r. o. Family house na sale Sobotište  Reality ŠTVORLÍSTOK s. r. o. Einfamilienhaus na verkauf (angebot) Sobotište  Reality ŠTVORLÍSTOK s. r. o. Családi ház na eladás Sobotište  Reality ŠTVORLÍSTOK s. r. o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Domy, vily, chalupy na predaj Sobotište nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Domy, vily, chalupy na predaj Sobotište. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
Neboli nájdené žiadne záznamy

Hľadáme realitných maklérov pre oblasť Senica, Skalica, MyjavaTrnava.

Nehľadáme pasívneho makléra, ale aktívneho človeka, ktorý má chuť zdokonaľovať sa a pracovať vo svete nehnuteľností. Radi prijmeme i úplného nováčika – ambiciózneho začiatočníka, ktorého všetko naučíme a prvé predaje budeme riešiť spolu s ním.

Práca je na živnosť, flexibilná, vhodná aj popri zamestnaní, privyrobenie popri vysokej škole.

Sme realitná kancelária s ambíciou odlíšiť sa od ostatných prístupom ku klientom a spôsobom práce.

Náplňou práce je: aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom, zabezpečovanie obhliadok a profesionálna prezentácia nehnuteľností, pravidelné kontaktovanie klientov, budovanie vzťahov a dobrého mena spoločnosti, sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností.

Ak Vás táto práca oslovila, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si stretnutie.