-
Druh
Záhradná chata / predaj
-
Obec
Senica (Okres Senica)
-
Katastrálne územie
SENICA NAD MYJAVOU
-
Lokalita
ZO Bažantnica
-
Cena
21 500,00 EUR
-
Veľkosť
388 m2
-
Stav
Čiastočná rekonštrukcia
-
Celková úžitková plocha
430
m2
-
Výmera pozemku celkom
430
m2
-
Príjazd
spevnená cesta
-
Prevažujúca konštrukcia objektu
oceľový skelet
-
Pozemok
prevažne rovinatý
-
Forma vlastníctva
osobné
Popis nehnuteľnosti
Ponúkame na predaj záhradku v obľúbenej a pokojnej lokalite Senica – ZO Bažantnica. Pozemok má výmeru 430 m2 s približnými rozmermi 9 × 45 m.
Na pozemku sa nachádza novovybudovaná studňa a viacero ovocných stromov – jablone, slivka, čerešňa, višňa a orech. Súčasťou je aj drevená chatka s pivnicou a celý pozemok je oplotený.
Prístup k záhradke je zabezpečený kamenistou prístupovou cestou, ktorá umožňuje pohodlný prístup autom. Okolie tvoria udržiavané záhrady a bezproblémoví susedia.
Elektrina na pozemku momentálne nie je zavedená, avšak je tu možnosť vybudovania ostrovného systému prostredníctvom fotovoltických panelov.
Tiché prostredie v blízkosti lesa poskytuje ideálne podmienky na oddych, záhradkárčenie či cykloturistiku. Bonusom je možnosť výstavby murovaného objektu podľa vlastných predstáv.
V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať.
Cena: 21.500 €
Poloha nehnuteľnosti